Kalkulace komínů E-shop

Cihelné
komíny

Nerezové
komíny

Bezpečné
prostupy

Rekonstrukce
a příslušenství

Nejprodávanější komínové systémy

Proč komíny CIKO?

Leader v bezpečnosti

díky dlouhodobému vývoji dokážeme navrhnout nejen komín, ale i jeho bezpečné zabudování do stavby

Servis

individuální poradenství v jakékoli fázi Vašeho projektu. Naši proškolení technici se Vám budou věnovat na dálku i přímo na vaší stavbě kdekoliv v ČR zdarma.

Sortiment

široký sortiment systémů a jejich příslušenství umožňuje zvolit to správné komplexní řešení pro Vás

Kvalita

kvalita komponentů je základ kvalitního komínového systému s dlouhou životností. A nejlepší kvalita za rozumnou cenu je náš cíl.

Snadná montáž

montáž komínu probíhá často i v hůř přístupných místech. Při vývoji jednotlivých komponentů i celých systémů je kladen důraz na praktické použití a uživatelskou přívětivost

Inovace

ukazujeme cestu, která náš obor posouvá ke komínu jako komplexnímu, funkčnímu a bezpečnému prvku stavby. Systémy s přívodem vzduchu nebo bezpečné prostupy jsou toho důkazem.

Chci poradit s komínem

Potřebujete komín a zatím nemáte jasnou představu jaký? Na základě informací o spotřebiči a stavbě Vám rádi zpracujeme technický návrh i s konkrétní cenovou nabídkou.

Komínové systémy CIKO respektují současné trendy v oboru vytápěcí techniky a díky širokému sortimentu s propracovanými detaily umožňují zvolit vždy to správné řešení.

Komínové systémy dnes umí řešit nejen odvod spalin, ale např. také přívod spalovacího vzduchu komínovým tělesem, nebo můžou mít připravu na vzduchotěsné provedení (hlavně pro nízkoenergetické a pasivní domy).

Kromě vlastního komína vhodného pro daný objekt a spotřebič je však důležitá i dodávka veškerého příslušenství k dokončení a napojení komína a také pro jeho zabudování do stavby. CIKO vedle kvalitních cihelných a nerezových komínových systémů dodává také vlastní řešení pro bezpečné zabudování komínů do konstrukce stavby z hořlavých materiálů.

Díky širokému sortimentu a propracovaným detailům umožňují naše komíny zvolit vždy to správné řešení.

Nezávazná poptávka