Kalkulace komínů E-shop

Aktuality

Aktuality

Prezentace komínů CIKO na Valné hromadě SKČR

Letošní Valná hromada Společenstva kominíků ČR se konala 28. 4. 2022 v Praze a jako tradičně zde byla k vidění prezentace komínových systémů CIKO.
Aktuality

Plánovaná odstávka elektřiny

Vážení obchodní partneři, z důvodu plánované odstávky elektřiny bude dne 3. 5. 2022 výrazně omezen provoz a pro návštěvy bude uzavřena naše provozovna v Předměřicích nad Jizerou. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení
Aktuality

Prezentace komínových systémů CIKO na Festivalu architektury v Brně

V termínu 21.-23.4.2022 se v rámci tradiční Stavebního veletrhu v Brně koná souběžně Festival architektury. Letošní program Festivalu je zaměřen na tématiku jak a kde na stavbě chytře ušetřit.
Aktuality

Komíny CIKO na Salonu dřevostaveb

Přijďte se osobně potkat s těmi nejlepšími architekty, realizačními firmami a dodavateli materiálů a technologií pro Váš příští projekt. Salon dřevostaveb je centrem moderní dřevěné architektury a komínové systémy CIKO jsou jeho součástí.
Aktuality

Úprava prodejních cen komínů k 1. 4. 2022

K 1. 4. 2022 dochází k úpravě prodejních cen vybraných položek v našem sortimentu. Změny se týkají parotěsných prostupů, části sortimentu systému PRAKTIK, zdících malt, vybraných nerezových komponentů a příslušenství.
Aktuality

Komínové systémy CIKO Vás zvou na veletrh FOR THERM

Přijďte se podívat na novinky ze světa krbů, kamen, kotlů a komínů na veletrh FOR THERM!
Aktuality

Odborné semináře CIKO EXPERT

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník odborných seminářů „CIKO - EXPERT 2022”, Tyto semináře zaměřené především na bezpečnost a funkčnost komínů jsou určeny pro odbornou veřejnost.
Aktuality

Provozní doba na konci roku

Přejeme Vám klidné a bezstarostné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku! I my budeme o Vánocích doma naše provozovna tak bude od 23. 12. 2021 do 3. 1. 2022 uzavřena.
Aktuality

Změny cen pro rok 2022

Úpravy cen pro rok 2022 proběhnou ve dvou krocích: od 1. 1. 2022 platí nové ceny pro sortiment nerezových komínů, komínových vložek a hrdlovačku, od 1. 2. 2022 se mění ceny pro zbytek sortimentu.