Kalkulace komínů E-shop

Aktuality

Aktuality

Komín CIKO v chatě snů

Výměna starého komína za nový CIKO komín v pořadu TV Prima České chaty snů
Novinky

Minerální prostupy komínů hořlavými konstrukcemi

NOVINKA 2024: rozšíření sortimentu bezpečných prostupů CIKO STOPER o minerální prostupy.
Aktuality

Změna prodejních cen komínů od 1. 4. 2024

Od 1. 4. 2024 dochází k úpravě prodejních cen části našeho sortimentu. Změny se týkají především cihelných komínů, parotěsných prostupů a dalšího příslušenství.
Aktuality

Odborné školení CIKO EXPERT

Na období od února do března 2024 jsme vypsali víc než 10 termínů školení CIKO EXPERT, které jsou zaměřeny na bezpečnost a funkčnost komínů a jsou určeny pro odbornou veřejnost.
Aktuality

Konference HELUZ GROUP OD A DO Z 2023

Konference nabitá aktuálními a užitečnými informacemi, novinkami i praxí ze stavebního světa HELUZ GROUP se koná 28. 11. 2023.
Aktuality

komíny CIKO na CPD fóru "Jak na novostavby"

Komíny CIKO byly jednou ze součástí programu CPD Fóra na téma JAK NA NOVOSTAVBY. Toto fórum bylo zaměřeno na kompletní proces stavby domu.

Ukázka realizace průmyslových komínů

Naši zákazníci realizují nejen malé domovní komíny, ale i průmyslové komíny a složitější přetlakové kouřovody včetně tlumičů hluku.
Napsali o nás

Váháte mezi zděným a nerezovým komínem

Nemůžete se rozhodnout, jestli je pro Vás vhodnější zděný nebo nerezový komín? Třeba Vám článek na idnes.cz pomůže v rozhodování.
Aktuality

Změna prodejních cen vybraného sortimentu od 1. 8. 2023

Od 1. 8. 2023 dochází k úpravě prodejních cen vybraného sortimentu komínových systémů CIKO. Změny se týkají především izostatických a 1mm nerezových komínových vložek.