Kalkulace komínů E-shop
Novinky

NOVINKA – komín CIKO EASY

Tento komínový systém se od zavedené produkce cihelných komínů CIKO odlišuje především jednodílným broušeným blokem obvodového pláště o rozměru 32x32cm, namísto pro CIKO typických půlených tvarovek s výsledným rozměrem 40x40cm.

CIKO EASY

  •     Kompaktní rozměr 32×32 cm
  •    Broušený keramický blok obvodového pláště
  •    Izostatické izolované vložky
  •    Konstrukce komínu vhodná do moderních domů
  •    Bezpečný odstup hořlavých materiálů 30 mm

 

S půdorysem 32×32 cm se jedná o jeden z nejmenších zděných komínových systémů na trhu. Kompaktní komínové těleso z jednodílných broušených cihelných bloků a izolovaných izostatických vložek znamená velmi jednoduchou a rychlou montáž, je to prostě EASY.

Komínový systém CIKO EASY prošel jako první komín v ČR kompletními zkouškami podle nových norem a je tak prvním komínovým systémem, který má certifikací podložená pravidla pro bezpečné zabudování do stavby.

Další odlišností proti zavedeným komínům je absence provětrávací mřížky. Toto moderní pojetí komínového systému umožňuje bezproblémové zabudování do energeticky úsporných domů, kde je provětrávací mřížka problematickým bodem.

CIKO EASY představuje inovativní a jedinečné řešení komínového systému s vynikajícími parametry a výhodným poměrem cena/kvalita. Představuje tak nový standard komínu v moderním domě.

 
Případné dotazy Vám rádi zodpoví naši obchodní zástupci.

Další články