Věrnostní program CIKO 2018

Kvalita – servis – odměna. CIKO Vám dává víc.

Věrnostní program CIKO 2018 byl ukončen.

Pravidla akce

Pravidla věrnostního programu CIKO 2018. [...]

VĚRNOSTNÍ PROGRAM CIKO 2018 je určen pro zákazníky firmy CIKO s.r.o na uzemí ČR. Tento program nemá vliv na dříve domluvené obchodní podmínky.
V rámci akce získává zákazník při dodávce zboží příslušný počet „CIKO bodů“ (hodnota zboží v objednávce v cenách bez DPH před odečtením slev, za každých 10 000Kč z celkové hodnoty zboží v objednávce 1 CIKO bod). Vlastní body mají podobu samolepek, které jsou určeny k nalepení na „Hrací kartu”.
AKCI LZE VYUŽÍT PŘI ZÍSKÁNÍ MINIMÁLNĚ 10 BODŮ
Při získání alespoň 5 bodů je možné čerpat odměny z katalogu uveřejněného na www.ciko-kominy.cz/vernost. Akce platí pro odběry realizované v období 1.5.2018-31.12.2018 s tím, že zažádat o čerpání odměn za body získané v roce 2018 je do 31.1.2019. Distribuce odměn bude probíhat v únoru 2019 nebo dle dohody.
O odměnu může žádat kdokoliv, kdo je držitel hrací karty s minimálně 5 nalepenými CIKO body a vyplněnými údaji. V případě většího počtu bodů mohou být body nalepeny na více „Hracích kartách”. O odměnu lze žádat prostřednictvím obchodních zástupců firmy CIKO s.r.o., osobně a nebo poštou na adrese firmy CIKO. Firma CIKO má právo nevydat odměnu pracovníkovi firmy, u které je evidována pohledávka po splatnosti, nebo v jiném odůvodněném případě.
Vyobrazení odměn na hrací kartě je pouze ilustrativní, sortiment odměn může být průběžně aktualizován s tím, že v katalogu uvedený předmět může být nahrazen výrobkem s obdobnou technickou specifikací. Společnost CIKO s.r.o. si vyhrazuje právo změny pravidel VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU 2018 i v jeho průběhu.


Merino ponožky

Hodnota: 1 bod [...]

Trekkingové ponožky ze speciální ovčí Merino vlny a s antibakteriální úpravou.
Design CIKO.
Zesílená pata a špička, zpevněná achilovka a chodidlo, mikroplyš v exponovaných částech, elastické pásky proti otáčení. Výborná termoizolace. Antibakteriální úprava ionty stříbra. Anatomické tvarování levé (L) a pravé (R) ponožky.
Materiál: 50% Multitech (70% merino vlna / 30% polyamid) + 30% polypropylen + 16% Elastan + 4% polyamid
Velikosti 3-5, 6-8 nebo 9-12 (nutno uvést na objednávce)


Tričko CIKO

Hodnota: 1 bod [...]

Šedé tričko s logem CIKO
Velikosti M, L, XL, XXL (nutno uvést na objednávce)


Poukázka CIKO 500

Hodnota: 3 body [...]

Poukázka na nákup zboží CIKO v hodnotě 500Kč
Dárková poukázka pro jedorázový nákup v CIKO. Možno uplatnit na veškerý sortiment zařazený do katalogu CIKO v roce 2018.


Delta bruska

Hodnota: 5 bodů [...]

Delta bruska je navržena pro broušení na těžko dostupných místech. Nabízí dostatečný výkon, upínáním na suchý zip, ergonomický design. Hobby řada. Ilustrační obrázek.


Parní čistič ruční

Hodnota: 5 bodů [...]

Ruční parní čistič pro šetrné,ekonomické a ekologické čištění. Množství příslušenství dovoluje čistit různé druhy znečištěných povrchů. Ilustrativní obrázek.


Teplovzdušný ventilátor

Hodnota: 5 bodů [...]

Keramický teplovzdušný ventilátor představuje vynikající možnost, jak si během několika minut vyhřát chladnou část pokoje či rovnou celou místnost. Využít můžete také funkce oscilace a nastavitelného termostatu. Přidanou hodnotu pro osvěžení během horkých letních dnů tvoří funkce studeného vzduchu. Ilustrativní obrázek.


Dárkový certifikát MALL 500

Hodnota: 5 bodů [...]

Dárkový certifikát v hodnotě 500,- Kč pro nákup na eshopu www.mall.cz.

Platnost certifikátu  3 měsíce od vystavení.


Prodlužovací kabel

Hodnota: 5 bodů [...]

Prodlužovací kabel 230 V / 50 Hz na cívce 30 m / 4× zásuvka. Ilustrativní obrázek.


Aku šroubovák

Hodnota: 6 bodů [...]

Akumulátorový šroubovák s Li-Ion akumulátorem. Součástí balení je sada bitů. Hobby řada. Ilustrativní obrázek.


Mini bruska

Hodnota: 6 bodů [...]

Mini přímá bruska s regulací otáček a kompletní výbavou příslušenství. Vhodná na jemné opracování materiálů. Hobby řada. Ilustrativní obrázek.


Horkovzdušná pistole

Hodnota: 6 bodů [...]

Horkovzdušná pistole pro odstraňování nátěrů, laků a lepidel. Nastavení 2 teplot a množství proudícího vzduchu umožňuje lepší regulaci teploty při různých aplikacích. Praktický zabudovaný stojánek pro vychladnutí nářadí. Ilustrativní obrázek.


Vysavač popela

Hodnota: 6 bodů [...]

Separátor na vysávání hrubé špíny/popela z kamen, krbů, grilů či garáží. Ilustrativní obrázek.


Autovysavač

Hodnota: 6 bodů [...]

Autovysavač vám díky své univerzálnosti a snadnosti obsluhy umožní účinné čištění vnitřního prostoru automobilu. Ilustrativní obrázek.


Poukázka CIKO 1000

Hodnota: 6 bodů [...]

Poukázka na nákup zboží CIKO v hodnotě 1000Kč
Dárková poukázka pro jedorázový nákup v CIKO. Možno uplatnit na veškerý sortiment zařazený do katalogu CIKO v roce 2018.


Úhlová bruska 125

Hodnota: 7 bodů [...]

Úhlová bruska najde uplatnění při řezání, broušení a hrubování všude v domácnosti, dílně a garáži. Hobby řada. Ilustrativní obrázek.


Dárkový certifikát MALL 1000

Hodnota: 8 bodů [...]

Dárkový certifikát v hodnotě 1000,- Kč pro nákup na eshopu www.mall.cz.

Platnost certifikátu  3 měsíce od vystavení.


Přímočará pila

Hodnota: 8 bodů [...]

Přímočará pila pro hladké řezání všech materiálů. Kromě rovných řezů umí tato pila i řezy zkosené, až do 45°. Ilustrativní obrázek.


Příklepová vrtačka

Hodnota: 9 bodů [...]

Příklepová elektrická vrtačka pro každodenní použití. Funkce zpětného chodu, regulace otáček pro pomalý start a rychloupínací sklíčidlo pro snadnou výměnu nástrojů. Hobby řada. Ilustrativní obrázek.


Gola sada

Hodnota: 9 bodů [...]

Gola sada s velkou 1/2 palcovou ráčnou a nástrčnými hlavicemi včetně dvou typů hlavic na motorové svíčky. Tato sada se hodí i pro práci s většími nároky na zátěž. Ilustrativní obrázek.


Olejový radiátor

Hodnota: 9 bodů [...]

Elektrický olejový radiátor s pojezdovými kolečky a madlem pro snadnou manipulaci. Ilustrativní obrázek.


Okružní pila

Hodnota: 9 bodů [...]

Okružní pila spolehlivě pomáhá při zpracování dřevěného materiálu. Nastavitelná hloubka a úhel řezu. Ilustrativní obrázek.


Aku vrtačka

Hodnota: 10 bodů [...]

Akušroubovák s měkčenou ergonomickou rukojetí, která zvyšuje ovladatelnost přístroje. Vybaven je LED svítilnou, takže snadno ho využijete i ve zhoršených viditelných podmínkách. Hobby řada. Ilustrativní obrázek


Multifunkční vysavač

Hodnota: 12 bodů [...]

Výkonný a energeticky úsporný multifunkční vysavač. Vysavač je vybaven plastovou nádrží a patronovým filtrem. Ilustrativní obrázek.


Vrtací kladivo

Hodnota: 14 bodů [...]

Vrtací kladivo s pneumatickým příklepem je velice kvalitní a mimořádně mnohostranný silný přístroj, který je nepostradatelný při náročných stavebních, renovačních a bouracích činnostech. Upínání SDS-Plus umožňuje rychlou výměnu vrtáků a sekáčů bez dodatečných pomůcek. Dodáváno v kufru.Hobby řada. Ilustrativní obrázek.


Úhlová bruska 230

Hodnota: 15 bodů [...]

Spolehlivá obouruční úhlová bruska s nízkými vibracemi, průměr kotouče 230 mm. Hobby řada. Ilustrativní obrázek.


Vysokotlaký čistič

Hodnota: 15 bodů [...]

Vysokotlaký čistič, který nabízí maximální flexibilitu a mobilitu a navíc se dá po použití pohodlně a úsporně uložit. Ilustrativní obrázek.


Mobilní klimatizace

Hodnota: 18 bodů [...]

Mobilní chladící jednotka, zvlhčovač a čistička vzduchu. Kolečka pro snadný přesun a madlo. Ilustrativní obrázek.


Příklepová vrtačka profi

Hodnota: 22 bodů [...]

Příklepová vrtačka od renomovaného výrobce. Ilustrativní obrázek.


Úhlová bruska 125 profi

Hodnota: 22 bodů [...]

Úhlová bruska 125 od renomovaného výrobce. Ilustrativní obrázek.


Bourací kladivo profi

Hodnota: 45 bodů [...]

Bourací kladivo od renomovaného výrobce. Ilustrativní obrázek.


Vyobrazené odměny jsou ilustrativní s tím, že na dotaz Vám rádi upřesníme aktuálně dostupnou variantu vybrané odměny a její parametry. V případě nedostupnosti konkrétního výrobku zvolíme odpovídající náhradu.

Nenašli jste mezi odměnami to, co jste hledali? Dejte nám námět na doplnění katalogu…