Novinky

Salon dřevostaveb

16. 10. 2020

Salon dřevostaveb, přesunutý na příští týden, se neuskuteční ani tentokrát. Nově stanovený termín je 22. – 23. 4. 2021.

Salon dřevostaveb je centrem moderní dřevěné architektury, výkladní skříní progresivních trendů ve stavění ze dřeva a inspirací pro odpovědný životní styl. Ukazuje přednosti a perspektivu dřevostaveb jako udržitelné formy výstavby jak v oboru individuální bytové, tak v oblasti veřejných, komerčních a vícepodlažních budov.

V podzimním období se organizátoři pokusí vytvořit venkovní instalace Salonu na zajímavých místech v centru Prahy. Domluvené přednášky autorit oboru by měly být k dispozici online.

Jako partner této výjimečné akce Vás nyní můžeme pozvat alespoň na slavnostní zahájení Salonu dřevostaveb s vystoupením zahraniční autority, které proběhne online dne 21.10. v 19:00. Nenechte si ujít sledování živého přenosu z CAMP: https://www.campuj.online/akce/urban-talks-felix-waechter-online

Nový poptávkový formulář

9. 10. 2020

V rámci rozšiřování služeb zákazníkům jsme na našem webu spustili nový poptávkový formulář.

Každý si tak může velice jednoduše vyžádat technické poradenství a nezávaznou nabídku na komín.

Využijte možnost „vyřešit komín“ jednoduše a rychle bez nutnosti návštěvy u prodejce. Od návrhu komínu až po dodání na stavby. Navrhneme Vám funkční a spolehlivý komín, domluvíme slevu u Vašeho prodejce a zajistíme dopravu až na stavbu.

Vše proběhne bezpečně po e-mailech a telefonech, tedy bez zbytečného osobního kontaktu.  Za 3 dny od objednání může být váš komín na stavbě a vyloží ho hydraulické čelo.

V případě potřeby zaměření komína je možné domluvit návštěvu našeho obchodní zástupce na stavbě. Pro veřejnost je otevřena i kancelář firmy s možností maloobchodního prodeje nebo projednání technické specifikace komínu. Samozřejmě za dodržení předepsaných hygienických opatření.

Jak vybírat komín?

22. 9. 2020

Co všechno je důležité zvážit při výběru komínového systému? Odpovědi se dočtete ve článku na portále TZB-INFO.CZ:

https://vytapeni.tzb-info.cz/kominy-a-kourovody/21172-jak-vybirat-komin

Změna barvy plastových komponentů

17. 7. 2020

Komínový systém s plastovou vložkou je již mnoho let nezbytnou součástí nabídky moderních spalinových cest. Velkou změnu nyní prochází jednovrstvé systémy odkouření, u kterých je průsvitný materiál komponentů kompletně nahrazován černým plastem.

Tato změna přináší  několik výhod, především UV stabilitu celého systému a jeho barevnou stálost. Zároveň se sortiment plastového systému odkouření rozrostl o několik nových prvků.

Sortiment cenově výhodných bílých plastových komponentů zůstává v nabídce beze změn.

Jak koupit komín bezpečně a jednoduše

17. 4. 2020

Dodávky komínů CIKO nejsou přerušeny, fungujeme i za nouzového stavu vyhlášeného Vládou ČR. I při dodržení všech bezpečnostních opatření je možno jednoduše a bezpečně nakoupit komín.

Pro minimalizaci fyzického kontaktu doporučujeme následující postup:

1. Kontaktujte našeho technika (tel. 604 220 146) nebo obchodního zástupce – vypracuje vám přesnou specifikaci zakázky a doporučí prodejce.

2. Kontaktujte doporučeného prodejce – domluvíte si přesnou cenu a platební podmínky.

3. Za 3 dny od objednání může být váš komín na stavbě a vyloží ho hydraulické čelo.

Vše proběhne bezpečně po e-mailech a telefonech, tedy bez zbytečného osobního kontaktu.

Od pondělí 20. 4. 2020  je pro veřejnost otevřena kancelář firmy s možností maloobchodního prodeje nebo projednání technické specifikace komínu. Samozřejmě za dodržení předepsaných hygienických opatření.

=>  CIKO KONTAKTY  <=

Aktuální opatření

16. 3. 2020

V souladu s rozhodnutím Vlády ČR, je na naší prodejně dočasně přerušen maloobchodní prodej a poskytování služeb konečným spotřebitelům. Pro závoz objednaného zboží se s okamžitou platností ruší dodání s dobírkou (pokyn ze strany přepravní společnosti DSV). Platba kartou řidiči rovněž není umožněna, objednávka tedy musí být zaplacena platbou dopředu (týká se především objednávek z eshopu).

Pro velkoobchodní zákazníky s potvrzenou objednávkou funguje expedice zboží bez omezení, v případě platby při vyzvednutí zboží vyžadujeme bezhotovostní platbu (platbu předem nebo platební kartou).

Děkujeme za pochopení.

Novinky 2020

11. 3. 2020

Letošní produktové novinky jsou věnovány vylepšování jednotlivých systémů a jejich možností. Níže jsou uvedeny vybrané z nich:

CIHELNÉ KOMÍNY

Těsná redukce – představujeme první systémové řešení těsnosti mezi kouřovodem a komínovým pláštěm na českém trhu. Přináší bezproblémové připojení spotřebiče tam, kde je potřeba splnit podmínky Blower-door testu. Dvoudílné provedení s perlinkou pro zapracování pod omítku a utěsnění mezi komínovým pláštěm a kouřovodem.
Zakládací prvek pro přívod vzduchu – nové konstrukční řešení, které u systémů CIKO TEC a CIKO PRAKTIK rozšiřuje možnosti připojení přívodu spalovacího vzduchu. Nyní s přívodem vzduchu podlahou i pro víceprůduchové komíny nebo komíny s přídavnou šachtou.
Černé návleky ŠTUKO – designová varianta nadstřešního návleku umožňuje sjednocení vzhledu komínu s oblíbenými černými krytinami.

 

NEREZOVÉ KOMÍNY

Designové založení svislého kouřovodu – nová varianta založení svislého kouřovodu s funkcí komínu s minimalistickou nosnou konstrukcí přináší možnost lepšího sladění vzhledu komínu s interiérem.
Nová stěnová konzole – jednoduchý vzhled a zajímavá cena představují argumenty pro použití konzolí WKV15 k založení nerezového komínu.
Vložkovací T-kus – při vložkování stávajícího komínu oceníte každý detail usnadňující práci a minimalizující bourací práce, tedy i vnitřní bajonetový spoj vložkovacího T-kusu.

Potřebujete více informací k jednotlivým novinkám? Kontaktujte naše obchodní zástupce, rádi Vaše dotazy zodpoví.

Odborná školení 2020

6. 2. 2020

V měsících únoru a březnu 2020 probíhá další cyklus školení a seminářů pro odbornou veřejnost. Více informací získáte na stránce školení.

Ceníky 2020

16. 1. 2020

Od 1. 2. 2020 vstupují v platnost nové ceníky našich produktů. Přehledový katalog s ceníkem a Ceník komínových dílů jsou k dispozici pod následujícími odkazy:

Přehledový katalog a ceník

Ceník komínových dílů

Ceníky 2019 platí pro objednávky zaslané do 31. 1. 2020.

Provoz na konci roku 2019

28. 11. 2019

Vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si Vás informovat o provozní době na konci tohoto roku:
  • příjem objednávek na nerezové komíny (nelakované) s dodáním do 20.12.2019 bude ukončen dne 11.12.2019 v 10:00 hod.
  • příjem objednávek na nerezové komíny (lakované) s dodáním do 20.12.2019 bude ukončen dne 2.12.2019 v 10:00 hod.
  • objednávky na skladové zboží s dodáním do 20.12.2019 přijímáme do 17.12.2019
  • veškeré Vaše objednávky zaslané po těchto termínech budou zpracovány s dodáním po 6.1.2020
  • osobní odběr ze skladu v Předměřicích nad Jizerou je možný naposledy v pátek 20.12.2019 do 16:00 hod.
  • po Novém roce bude otevřeno od 6.1.2020
Dne 4.12.2019 bude z provozních důvodů otevřeno pouze do 14:00 hodin.
Ve dnech 23.12.2019 až 5.1.2020 bude firma uzavřena.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.
Příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2020.
Vám přeje
kolektiv společnosti CIKO s.r.o.