Novinky

Věrnostní program 2021

31. 3. 2021

Jste stavební nebo odborná montážní firma a stavíte komíny?

Stavte komíny výhodně s novým věrnostním programem CIKO!

Tento věrnostní program, který spouštíme od 01.04.2021, je určen právě pro realizační firmy s živností kominictví, kamnářství a provádění staveb.

Využijte možnost registrace do věrnostního programu Komíny-VÝHODNĚ, pokyny k registraci naleznete na paletě se zbožím. Již za vstupní registraci můžete získat odměnu v hodnotě 1000,- Kč. Zároveň můžete až do konce listopadu sbírat body a odměnu si vybrat na konci sezóny.

Nedělejte kompromisy, vyberte kvalitní a bezpečný komín. Výhodně!

Bližší informace naleznete na stránce Věrnostní program, nebo přímo na webu kominy-vyhodne.cz. Tam najdete i katalog odměn, které pro Vás připravujeme.

Ceníky 2021

13. 1. 2021

Od 1. 2. 2021 vstupují v platnost nové ceníky našich produktů. Přehledový katalog s ceníkem a Ceník komínových dílů jsou k dispozici pod následujícími odkazy: Přehledový katalog a ceník Ceník komínových dílů Ceníky 2020 platí pro objednávky zaslané do 31. 1. 2021.

Provoz na konci roku

18. 12. 2020

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech 21.12.2020 až 3.1.2021 je firma uzavřena. Po Novém roce bude otevřeno od 4.1.2021.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

Příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2021.

Vám přeje

kolektiv společnosti CIKO s.r.o.

Oznámení

21. 10. 2020

AKTUALIZACE: Maloobchodní prodej a osobní konzultace opět povoleny! Samozřejmě při zachování předepsaných hygienických opatření.

———

V souladu s rozhodnutím Vlády ČR, je na naší prodejně od 22. 10. 2020 do odvolání přerušen maloobchodní prodej a osobní konzultace.

Pro velkoobchodní zákazníky s potvrzenou objednávkou funguje expedice zboží bez omezení, v případě platby při vyzvednutí zboží preferujeme bezhotovostní platbu (platbu předem nebo platební kartou). To vše při dodržení předepsaných hygienických opatření.

Všem zákazníků i nadále nabízíme bezplatné technické poradenství.

Při současných omezeních, a pro vaši bezpečnost, doporučujeme kontaktovat technika (tel. 604 220 146) nebo obchodního zástupce – vypracují vám přesnou specifikaci zakázky včetně cenové kalkulace přesně pro vás. Dodávky objednaných zakázek fungují nadále bez omezení, a i při dodržení všech bezpečnostních opatření je možné jednoduše a bezpečně koupit komín. Při závozu objednaného zboží pouze není možné využít dodání na dobírku – objednávka musí být zaplacena zálohovou platbou.

Pro konzultace je pro vás připraven tým odborníků, využijte jejich bezplatný servis.

Děkujeme za pochopení.

Salon dřevostaveb

16. 10. 2020

Salon dřevostaveb, přesunutý na příští týden, se neuskuteční ani tentokrát. Nově stanovený termín je 22. – 23. 4. 2021.

Salon dřevostaveb je centrem moderní dřevěné architektury, výkladní skříní progresivních trendů ve stavění ze dřeva a inspirací pro odpovědný životní styl. Ukazuje přednosti a perspektivu dřevostaveb jako udržitelné formy výstavby jak v oboru individuální bytové, tak v oblasti veřejných, komerčních a vícepodlažních budov.

V podzimním období se organizátoři pokusí vytvořit venkovní instalace Salonu na zajímavých místech v centru Prahy. Domluvené přednášky autorit oboru by měly být k dispozici online.

Jako partner této výjimečné akce Vás nyní můžeme pozvat alespoň na slavnostní zahájení Salonu dřevostaveb s vystoupením zahraniční autority, které proběhne online dne 21.10. v 19:00. Nenechte si ujít sledování živého přenosu z CAMP: https://www.campuj.online/akce/urban-talks-felix-waechter-online

Nový poptávkový formulář

9. 10. 2020

V rámci rozšiřování služeb zákazníkům jsme na našem webu spustili nový poptávkový formulář.

Každý si tak může velice jednoduše vyžádat technické poradenství a nezávaznou nabídku na komín.

Využijte možnost „vyřešit komín“ jednoduše a rychle bez nutnosti návštěvy u prodejce. Od návrhu komínu až po dodání na stavby. Navrhneme Vám funkční a spolehlivý komín, domluvíme slevu u Vašeho prodejce a zajistíme dopravu až na stavbu.

Vše proběhne bezpečně po e-mailech a telefonech, tedy bez zbytečného osobního kontaktu.  Za 3 dny od objednání může být váš komín na stavbě a vyloží ho hydraulické čelo.

V případě potřeby zaměření komína je možné domluvit návštěvu našeho obchodní zástupce na stavbě. Pro veřejnost je otevřena i kancelář firmy s možností maloobchodního prodeje nebo projednání technické specifikace komínu. Samozřejmě za dodržení předepsaných hygienických opatření.

Jak vybírat komín?

22. 9. 2020

Co všechno je důležité zvážit při výběru komínového systému? Odpovědi se dočtete ve článku na portále TZB-INFO.CZ:

https://vytapeni.tzb-info.cz/kominy-a-kourovody/21172-jak-vybirat-komin

Změna barvy plastových komponentů

17. 7. 2020

Komínový systém s plastovou vložkou je již mnoho let nezbytnou součástí nabídky moderních spalinových cest. Velkou změnu nyní prochází jednovrstvé systémy odkouření, u kterých je průsvitný materiál komponentů kompletně nahrazován černým plastem.

Tato změna přináší  několik výhod, především UV stabilitu celého systému a jeho barevnou stálost. Zároveň se sortiment plastového systému odkouření rozrostl o několik nových prvků.

Sortiment cenově výhodných bílých plastových komponentů zůstává v nabídce beze změn.

Jak koupit komín bezpečně a jednoduše

17. 4. 2020

Dodávky komínů CIKO nejsou přerušeny, fungujeme i za nouzového stavu vyhlášeného Vládou ČR. I při dodržení všech bezpečnostních opatření je možno jednoduše a bezpečně nakoupit komín.

Pro minimalizaci fyzického kontaktu doporučujeme následující postup:

1. Kontaktujte našeho technika (tel. 604 220 146) nebo obchodního zástupce – vypracuje vám přesnou specifikaci zakázky a doporučí prodejce.

2. Kontaktujte doporučeného prodejce – domluvíte si přesnou cenu a platební podmínky.

3. Za 3 dny od objednání může být váš komín na stavbě a vyloží ho hydraulické čelo.

Vše proběhne bezpečně po e-mailech a telefonech, tedy bez zbytečného osobního kontaktu.

Od pondělí 20. 4. 2020  je pro veřejnost otevřena kancelář firmy s možností maloobchodního prodeje nebo projednání technické specifikace komínu. Samozřejmě za dodržení předepsaných hygienických opatření.

=>  CIKO KONTAKTY  <=

Aktuální opatření

16. 3. 2020

V souladu s rozhodnutím Vlády ČR, je na naší prodejně dočasně přerušen maloobchodní prodej a poskytování služeb konečným spotřebitelům. Pro závoz objednaného zboží se s okamžitou platností ruší dodání s dobírkou (pokyn ze strany přepravní společnosti DSV). Platba kartou řidiči rovněž není umožněna, objednávka tedy musí být zaplacena platbou dopředu (týká se především objednávek z eshopu).

Pro velkoobchodní zákazníky s potvrzenou objednávkou funguje expedice zboží bez omezení, v případě platby při vyzvednutí zboží vyžadujeme bezhotovostní platbu (platbu předem nebo platební kartou).

Děkujeme za pochopení.