Dny pasivních domů

Rádi bych vás jménem Centra pasivního domu informovali o probíhající akci Dny pasivních domů a soutěži Pasivní dům 2018:

Dny pasivních domů 9. – 11. listopadu 2018  

Od pátku 9. do neděle 11. listopadu můžete navštívit několik desítek pasivních domů po celé České republice v rámci akce „Dny pasivních domů“, které organizuje Centrum pasivního domu. Máte jedinečnou příležitost se obyvatel i stavitelů zeptat na to, jak se jim v pasivních domech žije, jak vlastně fungují a jak se staví. Pokud se rozhodujete o bydlení v pasivním domě, máte ideální příležitost zjistit, jaké jsou jeho výhody, nebo na co si dát při stavbě pozor.

Společně s touto akcí vyhlašuje CPD i fotosoutěž na téma „Dny pasivních domů 2018“. Přihlaste se do fotografické soutěže a můžete vyhrát chytrý telefon Xiaomi Redmi S2, chytré hodinky Garmin Forerunner 35 Optic nebo Power banku Mophie! Následně budou přihlášené fotky zveřejněny na Facebookovém a Instagramovém profilu CPD, kde proběhne hlasování fanoušků o nejhezčí z nich. Více na https://www.pasivnidomy.cz/akce/dny-pasivnich-domu-2018-777/879

Už bydlíte v pasivním domě? Chcete se podělit o své zkušenosti a ukázat svůj dům zájemcům?

Pak můžete přihlásit svůj dům do dnů otevřených domů: https://www.pasivnidomy.cz/prihlaseni-domu-dny-pasivnich-domu-2018/t4540

V soutěži Pasivní dům 2018, o nejlepší moderní dům v ČR, můžete svůj dům v kategorii Zelená novostavba nebo Zelená rekonstrukce představit široké veřejnosti. Přihlášky se uzavírají 3. prosince 2018. Odměnou vítězům je nejen uznání odborníků a zájemců, ale i finanční ocenění, věcné ceny do domu, víkendové pobyty, půjčení elektromobilu nebo mobil.

Více na http://www.pasivni-dum.cz/