Akce bezpečný prostup zdarma

Připravili jsme pro Vás slevovou akci, v rámci které dostanete ZDARMA k cihelnému komínu CIKO bezpečný parotěsný prostup GPH-300 v hodnotě 2105,- Kč s DPH.

Tato akce platí na objednávky kompletních komínových systémů CIKO (3V UNIVERSAL, TEC, PRAKTIK, GAS) výšky alespoň 5 m v období od 1. 8. do 30. 9. 2019 u všech obchodních partnerů CIKO.

Pokud si zvolíte jinou výšku prostupu GPH, bude Vám cena GPH-300 odečtena z ceny Vámi zvoleného prostupu. Obdobně platí akce i pro dvouprůduchové komíny, pro které je zdarma GPH2-300 a jeho cena 2593,- Kč s DPH se případně odečítá od cen variant GPH2 s vyšší výškou prostupu.

Parotěsný prostup hořlavou konstrukcí je určen pro všechny typy stropních i střešních konstrukcí a umožňuje kromě bezpečného oddělení komínu od hořlavých materiálů také bezpečné napojení parozábrany. Díky parotěsnosti vlastního prostupu je možno dosáhnout parotěsnosti a bezpečnosti celého stavebního detailu. Více informací naleznete na stránce Bezpečné prostupy.

Pro základní orientaci a přiblížení způsobu montáže prostupu na komín je přiloženo krátké instruktážní video, před vlastní montáží však vždy doporučujeme prostudovat kompletní montážní návod dodaný výrobkem:

Případné nejasnosti a dotazy Vám rádi zodpoví naši obchodní zástupci.

Věříme, že Vás tato akce zaujme!

Leták ke stažení ZDE