Kalendář seminářů a školení

Organizujeme několik typů školení a seminářů s různým zaměřením. Popis jednotlivých typů školení a kalendář s termíny je zveřejněn na této stránce. Bližší informace získáte u našich obchodních zástupců.

Přihlášky na semináře zasílejte emailem na  info@ciko-kominy.cz. Pro případnou kontrolu Vaší přihlášky na konkrétní seminář nebo doplňující informace, kontaktujte naši kancelář (e-mail: info@ciko-kominy.cz, tel.: 326 329 526).

rozbalit vše | sbalit vše

Semináře ČKAIT

Odborné semináře „KOMÍN JAKO BEZPEČNÝ  A FUNKČNÍ PRVEK MODERNÍ STAVBY“ určené především pro projektanty a členy ČKAIT. Konají se v jednotlivých regionech ČR. Účastník získává 1 bod do programu CŽV ČKAIT.

Semináře byly připraveny ve spolupráci se sdružením Centrum pasivního domu, z.s. (CPD), které je jejich odborným garantem.

Hlavní odborné téma seminářů:
1. Obecný pohled na vývoj legislativy z pohledu požadavků na energetickou náročnost staveb (CPD)
2. Zásady koncepce vytápění takto úsporných staveb (CPD)
3. Správný návrh komínu z pohledu funkčnosti
4. Správný návrh komínu z pohledu požární bezpečnosti

Pozvánka ke stažení ZDE

Výpočty spalinových cest

Školení zaměřené na výpočty spalinových cest v programu Protech. Organizováno pod záštitou SKČR a určeno pro členy SKČR. Přihlášky zasílejte na adresu leksa@kominicek.cz

Obchodní školení

Školení určené především pro obchodní partnery CIKO. Místa konání v jednotlivých regionech.

Semináře Expert

Školení zaměřené na požární bezpečnost komínů a související témata. Vhodné především pro projektanty, kominíky a kamnáře. Zařazeno do programů CŽV odborných společenstev (Společenstvo kominíků ČR, Cech kamnářů ČR).

Pozvánka ke stažení ZDE

Školení FireControls

Odborné školení zaměřené na elektronickou regulaci pro krby, kamna a vytápění od špičkového výrobce FireControls.